<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>Przetargi publiczne &#8211; Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli S.A.</title>
	<atom:link href="https://pksstwola.com.pl/kategoria/przetargi-publiczne/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>https://pksstwola.com.pl</link>
	<description></description>
	<lastBuildDate>Wed, 26 Aug 2026 09:36:03 +0000</lastBuildDate>
	<language>pl-PL</language>
	<sy:updatePeriod>
	hourly	</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>
	1	</sy:updateFrequency>
	<generator>https://wordpress.org/?v=7.1</generator>

<image>
	<url>https://pksstwola.com.pl/wp-content/uploads/2022/06/cropped-pksstwola-logo-32x32.png</url>
	<title>Przetargi publiczne &#8211; Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Stalowej Woli S.A.</title>
	<link>https://pksstwola.com.pl</link>
	<width>32</width>
	<height>32</height>
</image> 
	<item>
		<title>Zapytanie Ofertowe</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/zapytanie-ofertowe-8/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 26 Aug 2026 09:36:02 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=2920</guid>

					<description><![CDATA[Dotyczy zakupu używanego autobusu dla PKS w Stalowej Woli S.A. szczegółowe informacje w załączniku.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">Dotyczy zakupu używanego autobusu dla PKS w Stalowej Woli S.A. szczegółowe informacje w załączniku.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Zapytanie Ofertowe nr ZO 9/PKS/2026</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/zapytanie-ofertowe-nr-9-pks-2026/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 23 Jul 2026 08:15:10 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=2853</guid>

					<description><![CDATA[Zapytanie ofertowe dotyczy świadczenia usług kontroli biletów oraz kontroli uprawnień do korzystania z biletów ulgowych w komunikacji miejskiej. Szczegóły w załączniku.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">Zapytanie ofertowe dotyczy świadczenia usług kontroli biletów oraz kontroli uprawnień do korzystania z biletów ulgowych w komunikacji miejskiej. Szczegóły w załączniku.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Informacja o Złożonych Ofertach</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/informacja-o-zlozonych-ofertach-2/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 20 Jul 2026 10:24:10 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=2844</guid>

					<description><![CDATA[W postępowaniu ZO 8/PKS/2026 pn „ Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 50kW z inwerterem hybrydowym” wpłynęły następujące oferty: 1.       Tranz-Tel Sp. z.o.o na kwotę 161.628,15 zł brutto 2.       I-BS. Pl Sp. z o.o. na kwotę  127.920,00 zł brutto Trwa weryfikacja ofert.]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">W postępowaniu ZO 8/PKS/2026 pn „ Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 50kW z inwerterem hybrydowym” wpłynęły następujące oferty:</p>



<p class="wp-block-paragraph">1.       Tranz-Tel Sp. z.o.o na kwotę 161.628,15 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">2.       I-BS.  Pl  Sp. z o.o. na kwotę  127.920,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">Trwa weryfikacja ofert.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Informacja o złożonych ofertach.</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/informacja-o-zlozonych-ofertach/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Mon, 25 May 2026 07:41:47 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=2697</guid>

					<description><![CDATA[W postępowaniu ZO 4/PKS/2026 pn „ Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 50kW z inwerterem hybrydowym” wpłynęły następujące oferty: 1.&#160;&#160;&#160;&#160;&#160;&#160; SmartRes Sp. z o.o. na kwotę 101.475,00 zł brutto 2.&#160;&#160;&#160;&#160;&#160;&#160; SunWise Solutions Sp. z o.o. na kwotę &#160;104.796,00 zł brutto 3.&#160;&#160;&#160;&#160;&#160;&#160; FreeEco Sp. z o.o. &#160;na kwotę 108.190,80 zł brutto 4.&#160;&#160;&#160;&#160;&#160;&#160; Great Solar Sp. z o.o.<div><a class="btn-filled btn" href="https://pksstwola.com.pl/informacja-o-zlozonych-ofertach/" title="Informacja o złożonych ofertach.">Read More</a></div>]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">W postępowaniu ZO 4/PKS/2026 pn „ Wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 50kW z inwerterem hybrydowym” wpłynęły następujące oferty:</p>



<p class="wp-block-paragraph">1.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; SmartRes Sp. z o.o. na kwotę 101.475,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">2.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; SunWise Solutions Sp. z o.o. na kwotę &nbsp;104.796,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">3.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; FreeEco Sp. z o.o. &nbsp;na kwotę 108.190,80 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">4.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Great Solar Sp. z o.o. na kwotę 109.716,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">5.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Sabina Bernecka Instalacje na kwotę 101.088,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">6.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Link Energy Sp. z o.o. na kwotę 118.572,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">7.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; LWS Electro House Łukasz Wojciechowski na kwotę 239.235,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">8.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; MAKO Maciej Osiak na kwotę 164.820,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">9.&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Tranz-Tel Sp. z o. o. na kwotę 185.115,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">10.&nbsp;&nbsp; I-BS.PL Sp. z o.o. na kwotę 188.190,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">11.&nbsp;&nbsp; PV Care Sp. z o.o. na kwotę 127.918,77 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">12.&nbsp;&nbsp; Intelus Inwestycje Sp. z o.o. na kwotę 147.600,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">13.&nbsp;&nbsp; Bogitech Łukasz Bogacz Sp. z o.o. na kwotę 149.038,79 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">14.&nbsp;&nbsp; Solar Energia S.A. na kwotę 141.942,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">15.&nbsp;&nbsp; Vosti &nbsp;Sp. &nbsp;z o.o. na kwotę 134.070,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">16.&nbsp;&nbsp; Fotoconcept Sp. z o.o. na kwotę 151.850,00 zł brutto</p>



<p class="wp-block-paragraph">17.&nbsp;&nbsp; Basmac Sp. z o.o. złożona po terminie</p>



<p class="wp-block-paragraph">Obecnie trwa ich weryfikacja.</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Sukcesywna dostawa gazu skroplonego propan-butan LPG do stacji paliw zlokalizowanej w Janowie Lubelskim</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/sukcesywna-dostawa-gazu-skroplonego-propan-butan-lpg-do-stacji-paliw-zlokalizowanej-w-janowie-lubelskim-2/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 12 Dec 2025 13:53:53 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=2409</guid>

					<description><![CDATA[]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Zapytanie ofertowe w sprawie zakupu używanego autobusu</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/zapytanie-ofertowe/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Wed, 07 May 2025 20:19:51 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=2059</guid>

					<description><![CDATA[Treść zapytania ofertowego poniżej]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">Treść zapytania ofertowego poniżej</p>



<p class="wp-block-paragraph"></p>



<p class="wp-block-paragraph"></p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Sukcesywna dostawa gazu skroplonego propan-butan LPG do stacji paliw zlokalizowanej w Janowie Lubelskim</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/sukcesywna-dostawa-gazu-skroplonego-propan-butan-lpg-do-stacji-paliw-zlokalizowanej-w-janowie-lubelskim/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Fri, 13 Dec 2024 12:18:21 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=1185</guid>

					<description><![CDATA[Poniżej zostały zamieszczone załączniki do przetargu]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">Poniżej zostały zamieszczone załączniki do przetargu</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności Spółki na rok 2025</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/witaj-swiecie-2-3/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[admin]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 12 Dec 2024 13:15:43 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">http://pksstwola.com.pl/?p=39</guid>

					<description><![CDATA[Poniżej treść zapytania]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">Poniżej treść zapytania</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Ubezpieczenia komunikacyjne na rok 2024 i 2025</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne-na-rok-2023/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 30 Nov 2023 08:13:48 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=1153</guid>

					<description><![CDATA[W poniższym załączniku zamieszczamy treść zapytania]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">W poniższym załączniku zamieszczamy treść zapytania</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
		<item>
		<title>Zaproszenie do przeprowadzenia sprawozdania finansowego Spółki</title>
		<link>https://pksstwola.com.pl/zaproszenie-do-przeprowadzenia-sprawozdania-finansowego-spolki/</link>
		
		<dc:creator><![CDATA[Stalowa Wola]]></dc:creator>
		<pubDate>Thu, 12 Oct 2023 14:47:33 +0000</pubDate>
				<category><![CDATA[Aktualności]]></category>
		<category><![CDATA[Przetargi publiczne]]></category>
		<guid isPermaLink="false">https://pksstwola.com.pl/?p=1430</guid>

					<description><![CDATA[Treść Zaproszenia w załączniku poniżej]]></description>
										<content:encoded><![CDATA[
<p class="wp-block-paragraph">Treść Zaproszenia w załączniku poniżej</p>
]]></content:encoded>
					
		
		
			</item>
	</channel>
</rss>
